Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@qodeinteractive.com wilmer2@qodeinteractive.com

چشم‌انداز معنا بر این انگاره استوار است که در آینده، شرکتی خواهد بود: پیشرو و اسوه در سرمایه‌گذاری، شتابدهی و حمایت از کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و نوآور؛ امیدبخش برای نخبگان ایرانی؛ کارآمد از نظر فنی و اقتصادی؛ مشارکت‌گرا و خوشنام در زیست‌بوم کارآفرینی کشور و جذّاب برای نخبگان.

تهران، میدان آرژانتین، خیابان زاگرس، خیابان ۲۹، پلاک ۱۲ ۰۲۱-۸۸۶۵۴۶۱۷ | ۰۲۱-۸۸۶۵۴۶۱۸ info@manavc.ir

شتابدهنده‌ی کانی بوم

سازندگاه کسب‌وکارهای نوآورانه کانی‌بوم با همکاری شرکت سرمایه‌گذاری معنا فعالیت خود را از اردیبهشت ۱۴۰۰ آغاز کرده است. این سازندگاه با هدف توسعۀ زیرساخت‌های فعالیت‌ دانش‌بنیان معدنی و حمایت از کسب‌وکارهای نوپا در بخش معدن و صنایع معدنی با تمرکز بر هوشمندسازی و فناوری‌های نوین راه‌اندازی شده است و وظیفه هدایت، حمایت و راهبری استارت‌آپ‌ها و کسب‌وکارهای نوآورانه را برعهده دارد.

از جمله اهداف این سازندگاه، حمایت از راهکارهای هوشمندی است که در بهبود عملکرد و افزایش بهره‌وری و ایمنی در معادن مؤثرند.

کانی‌بوم در مدت چهار‌ماهه اول فعالیت خود، از سه استارت‌آپ در زمینه‌های بلاکچین، رباتیک و اینترنت اشیاء تا رسیدن به سطح بلوغ فناوری ٦ و از استارت‌آپ‌های زمین‌هوش در زمینۀ هوش مصنوعی و ماین‌ایکس در زمینۀ واقعیت گسترده تا رسیدن به سطح بلوغ فناوری ۸ حمایت و پشتیبانی به‌عمل آورده‌ است.

استارت‌آپ زمین‌هوش:

استارت‌آپ زمین‌هوش با هدف تشخیص ذخایر پنهان و شناسایی مناطق پرپتانسیل مواد معدنی مختلف با تصاویر ماهواره‌ای به کمک الگوریتم‌های هوش مصنوعی توسعه داده شده، در جهت ارزیابی و معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری معدنی گام بر می‌دارد. این تیم با حمایت و راهبری سازندگاه‌های کسب‌وکارهای نوآورانه کانی‌بوم و با بهره‌مندی از افراد با تجربه در حوزه‌ی عملیات اکتشافی ذخایر معدنی، تلاش خود را برای کاهش ریسک سرمایه‌گذاران معدنی از ابتدای مراحل اکتشاف تا دریافت گواهی کشف انجام می‌دهند.

MINEX:

استارت‌آپ‌ ماین‌ایکس (MineX) با بهره‌گیری از فناوری واقعیت مجازی (VR) و واقعیت افزوده (AR)، روش‌های نوین آموزشی را در اختیار فعالان حوزۀ معدن کشور قرار ‌دهد. با استفاده از خدمات این استارت‌آپ که پیش‌تر در مهارت‌آموزی ایمنی پرسنل فولاد مبارکه در سالن صنعتی جرثقیل به کارگرفته شده است، مدیران معادن می‌توانند حوادثی را که ممکن است حین کار در معدن رخ دهد، شبیه‌سازی کنند و پرسنل خود را در نزدیک‌ترین حالت به محیط واقعی این حوادث قرار دهند تا با آموزش دقیق، ریسک کار در محیط معدنی و صنعتی را کاهش دهند. استارت‌آپ ماین‌ایکس این امکان را ایجاد می‌کند که بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به ژئوتوریسم، با کمترین هزینه و در کمال امنیت و به‌شکلی جذاب، از دوردست‌ترین و پرخطرترین نقاط معادن یا کارخانه‌ها بازدید کنند و حضور در یک تور مجازی را تجربه نمایند. به‌علاوه امکان بهره‌مندی از این فناوری‌ها در امور تبلیغاتی معادن نیز وجود دارد و شرکت‌ها می‌توانند در نمایشگاه‌های حضوری یا مجازی برای نمایش وسعت و ظرفیت فعالیت‌های خود استفاده نمایند. همچنین شرایطی را فراهم می‌کند تا در معامله‌های خرید و فروش معادن، خریدار در محیطی شبیه‌سازی‌شده و سه‌بعدی، بتواند از محیط معدن یا کارخانه بازدید کند. از دیگر کارکردهای پلتفرم واقعیت گستردۀ این استارت‌آپ، نمایش داده‌های پیچیده معادن در یک ماکت مجازیِ تعاملی (از جمله میزان پیشرفت و نتیجه عملیات)، تسهیل عملیات تعمیر و نگهداری تجهیزات صنعتی و تجربه مجازی عملیات استخراج در معادن است.

آدرس سایت

زمینه فعالیت

شتابدهی استارتاپ‌های معدن و صنایع معدنی با تمرکز بر هوشمندسازی و فناوری‌های نوین

وضعیت

در حال فعالیت 

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت معنا معدن.نوآوری.اندیشه می‌باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به آن مطلب مجاز است. طراحی شرکت اسپراک | SPROC.IR