Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@qodeinteractive.com wilmer2@qodeinteractive.com

چشم‌انداز معنا بر این انگاره استوار است که در آینده، شرکتی خواهد بود: پیشرو و اسوه در سرمایه‌گذاری، شتابدهی و حمایت از کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و نوآور؛ امیدبخش برای نخبگان ایرانی؛ کارآمد از نظر فنی و اقتصادی؛ مشارکت‌گرا و خوشنام در زیست‌بوم کارآفرینی کشور و جذّاب برای نخبگان.

تهران، میدان آرژانتین، خیابان زاگرس، خیابان ۲۹، پلاک ۱۲ ۰۲۱-۸۸۶۵۴۶۱۷ | ۰۲۱-۸۸۶۵۴۶۱۸ info@manavc.ir

ماده‌ی انفجاری فجر

«ماده‌ی انفجاری فجر» دارای قدرت تخریب بسیار بالا، دارای دوپایه‌ی اصلی است و در عین حال، دارای ایمنی بسیار بالایی پیش از اختلاط است. با کمک این ماده‌ی انفجاری می‌توان انفجار‌های کنترل شده در اعماق زمین یا در مناطق روباز و در مقیاس‌های مختلف انجام داد.
مجموعه‌ی معنا با سرمایه‌گذاری در این حوزه، جزو پیشگامان استفاده از این فناوری در زمینه‌ی معدنی است. گسیل نامی است که در آینده، در این زمینه بسیار شنیده‌ خواهد شد.

آدرس سایت

سایت ندارد

زمینه فعالیت

تولید مواد منفجره با قدرت تخریب بسیار بالا

وضعیت

در حال فعالیت 

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت معنا معدن.نوآوری.اندیشه می‌باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به آن مطلب مجاز است. طراحی شرکت اسپراک | SPROC.IO