Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@qodeinteractive.com wilmer2@qodeinteractive.com

چشم‌انداز معنا بر این انگاره استوار است که در آینده، شرکتی خواهد بود: پیشرو و اسوه در سرمایه‌گذاری، شتابدهی و حمایت از کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و نوآور؛ امیدبخش برای نخبگان ایرانی؛ کارآمد از نظر فنی و اقتصادی؛ مشارکت‌گرا و خوشنام در زیست‌بوم کارآفرینی کشور و جذّاب برای نخبگان.

تهران، میدان آرژانتین، خیابان زاگرس، خیابان ۲۹، پلاک ۱۲ ۰۲۱-۸۸۶۵۴۶۱۷ | ۰۲۱-۸۸۶۵۴۶۱۸ info@manavc.ir

کوره‌ی ذوب پلاسما

«کوره‌ی ذوب پلاسما» تکنولوژی پلاسما دارای قابلیت ذوب فلزات و تولید آلیاژ‌های با گستره‌ی دمایی مطلوب بالا در عین افزایش بهره‌وری انرژی، مشکلات رایج در کوره‌های ذوب را ندارد. ایده‌ی اولیه‌ی این مجموعه، تولید رفرمر‌های سرد پلاسمایی برای شکست متان و همچنین استفاده از مشعل‌های پلاسمایی برای ذوب مواد معدنی رسانا و نارسانا بوده است.

آدرس سایت

سایت ندارد

زمینه فعالیت

تکنولوژی پلاسما

وضعیت

در حال فعالیت 

تمامی حقوق این وبسایت متعلق به شرکت معنا معدن.نوآوری.اندیشه می‌باشد و استفاده از مطالب تنها با ذکر منبع و لینک مستقیم به آن مطلب مجاز است. طراحی شرکت اسپراک | SPROC.IO