Quick contact info

Introducing a truly professional WordPress theme built to last! We developed Wilmër for all construction & architecture sites.

icon_widget_image Monday-Friday: 9am to 5pm; Satuday: 10ap to 2pm icon_widget_image 7300-7398 Colonial Rd, Brooklyn, NY 11209, USA icon_widget_image + (123) 1234-567-8900 + (123) 1234-567-8901 icon_widget_image wilmer@qodeinteractive.com wilmer2@qodeinteractive.com

چشم‌انداز معنا بر این انگاره استوار است که در آینده، شرکتی خواهد بود: پیشرو و اسوه در سرمایه‌گذاری، شتابدهی و حمایت از کسب‌وکارهای دانش‌بنیان و نوآور؛ امیدبخش برای نخبگان ایرانی؛ کارآمد از نظر فنی و اقتصادی؛ مشارکت‌گرا و خوشنام در زیست‌بوم کارآفرینی کشور و جذّاب برای نخبگان.

تهران، میدان آرژانتین، خیابان زاگرس، خیابان ۲۹، پلاک ۱۲ ۰۲۱-۸۸۶۵۴۶۱۷ | ۰۲۱-۸۸۶۵۴۶۱۸ info@manavc.ir
021-88770077 info@manavc.ir Mon - Sat 8:00 - 17:30, Sunday - CLOSED

سامانه پایش تصویری آنلاین در معدن طلای اندریان نصب شود

به گزارش خبرگزاری مهر، احمد موقری روز چهارشنبه در نشست «بررسی امکان ایجاد زیرساخت‌ها و تجهیزات ارتباط صوتی و تصویری در معدن طلای اندریان» با اشاره به لزوم نظارت بر روند کار این معدن از جمله بهره برداری خارج از روال معمول از آن، اظهار کرد: سامانه پایش یاد شده امکان نظارت بیشتر در منطقه را فراهم می‌کند.

معاون اداره کل ارتباطات زیر ساخت و فناوری اطلاعات آذربایجان شرقی نیز در این نشست از ایجاد سایت مخابراتی در ۲ روستای آستارگان و عظیم آباد در محدوده معدن طلای اندریان خبر داد و گفت: با اتمام این سایت‌ها، مشکلات اینترنتی منطقه رفع شده و این ۲ سایت می‌توانند به طور کامل محل معدن را نیز پوشش بدهند.

در این نشست مقرر شد شرکت مخابرات آذربایجان شرقی، کمیت و کیفیت وجود زیرساخت‌های لازم برای برقراری ارتباط صوتی و تصویری آنلاین در محل معدن طلای اندریان و آمادگی یا عدم آمادگی شرکت مخابرات را برای شروع عملیات اجرایی، اعلام و پس از وصول آن، مراتب به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان منعکس شود تا این سازمان در اجرای مصوبات جلسه گذشته مبنی بر ایجاد سیستم پایش تصویری آنلاین در محل معدن برای نظارت مستمر، ظرف مدت یک ماه شرکت پیمانکار معدن را ملزم به ایجاد بستر و ساختار لازم برای تبادل اطلاعات کند.

هفته گذشته اداره کل حفاظت از محیط زیست آذربایجان شرقی دستور توقف عملیات تولیدی و پلمب معدن طلای «اندریان» در شهرستان ورزقان برای بار دوم در سال جاری را صادر کرد.

نظر دادن